GÜNEY İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK
 GÜNEY İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK 
GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep ve çevre illerde Yapı,İnşaat Taahhüt ,İnşaat Taşeron,İnşaat alt yüklenici,Tadilat,Dekorasyon işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.
 İnşaat Taahhüt
 İnşaat Taşeronluğu
 İnşaat Tadilat
 Dekorasyon
 Mantolama
GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan bu özelliği sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları sürekli müşteri kitlesi içine almıştır.
GÜNEY İNŞAAT, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi her zaman ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir.
 Kategor / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 İNŞAAT ve EMLAK - Şahinbey
 
gaziantep, inşaat, tadilat, dekorasyon, taşeron, alt yüklenici, ev dekorasyonu, Villa, Bahçe evi, Bağ evi, Havuz, Depo, Baraka, Hayvan barınağı, Kanal, Alt yapı işleriniz, Ev tadilatı, Dükkan Tadilatı, inşaat taahhüt, bağ evi inşaatı, prefabrik fabrika inşaatı, saha betonu, şap işleri, parke, kilit taşı, bina kat şapları, parke şapı, renkli şap, fırçalı yol ve saha betonları, helikopterli şap uygulamalrı, otopark ve depo zeminleri, yüzey sertleştiricili uygulamalar, gaziantep şap atılması, şap metrekare fiyatı, çatı ve teras zemine şap atılması, Gaziantep inşaatçı firmalar, daire tadilatı, pvc pencere kapı
  
 Internet:  .../firma/GUNEY-INSAAT-MUTEAHHITLIK
  
 Firma-Adı:  GÜNEY İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK
 Sorumlu Şahıs:  İbrahim Halil DALGACIOĞLU
 Firma-Adresi:  Eyüpoğlu Mahallesi Değirmen Sokak Hasan Meriç İş Merkezi Kat:3 No:5
 ŞAHİNBEY/GAZİANTEP
 Firma-Tel:  0342 2202747
 Firma-Fax:  0342 2202747
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  10-10-2016 17:01:48
 Izlenim:   4

powered by Netkayit.com