Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


ordeko dekorasyon
 ordeko dekorasyon 

Firmamız, kurulduğu yıldan bu yana yatların iç ve dış mekanlarında dekorasyon ve döşeme uygulamaları yapmaktadır. Kapalı alan üretim tesisi içerisinde tüm çalışmalarını kendi bünyesindeki ekipleri ile gerçekleştirmektedir.
İç mekanlarda;her türlü döşeme imalatından halıya, yatak örtülerinden, tavan ve yan kaplamalarına, dış mekanlarda ise; tente ve güneşlenme minderleri, park, boy ve havuz brandalarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.
Yıllardır edinmiş olduğu deneyim sonucu, ülkemizde yat üretim sektöründe adından söz ettirmiş, birçok tersanenin ürettiği yatlarda iç ve dış mekan tüm dekorasyonunu üstlenerek, bu firmalara çözüm ortağı olmuştur.
Bunun yanında, ülkemizde irili ufaklı çeşitli boylarda fiber seri üretim yapan firmaların da; minder - tente - branda - boy brandası vs. ürün gruplarında çözüm ortağı olmuştur.
Ayrıca, kendi imalatlarımızda kullandığımız yerli ve yabancı çok çeşitli ürün gruplarımızdaki çeşitleri, isteğiniz üzerine temin edebiliriz.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 MİMARLIK ve Dekorasyon - Küçükçekmece
 
yat, dekorasyon, dizayn, döşeme, tekne, deniz, tekstil, kumaş, deri, suni, deri, tenax, çıt çıt, barnda, kapela, tente, koltuk, minder, boy, su, mimar, çizim, render, proje, uygulama, imalat, döşemeci
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  ordeko dekorasyon
 Sorumlu Şahıs:  ömer çetin
 Firma-Adresi:  cennet mah.
 İstanbul-Avrupa Küçükçekmece
 Firma-Tel:  2125993114
 Firma-Fax:  2125981285
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  20-04-2013 11:09:08
 Tıklayış/izlenim:   117 / 1079