Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


logo tasarım, katalog tasarımı - pause ajans - bakırköy
 logo tasarım, katalog tasarımı - pause ajans - bakırköy 

Yaratıcı fikirlerimizi güncel tasarım trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş, profesyonel bir reklam ajansıyız. Özgün bakış açımızla ele aldığımız tüm çalışmalarımızın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır.
Pause Ajans olarak artı fikirler üretip maksimum performans elde etmenizi amaç ediniriz çünkü bizim için her proje yeni bir heyecan kaynağıdır. Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, bilgileriniz ile bütünleştirerek tanıtımınızı en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunarız.
Almanya’ da “Vodafone, Citibank, Edeka (Migros - Tansaş benzeri marketler zinciri), Unity Media (dijitürk ve d - smart benzeri kanal), Haribo, T - Home” gibi ve Amerika’ daki bazı markalara “Sanoxy, Technoline, Technoearth, Wacces, Home Acces” ajans hizmeti vermekle beraber
Türkiye’ de “Limon Company, Avva, Derimod” gibi bazı Türk markalarına tasarımlarımızı ve tecrübemizi profesyonel ekip ruhu ile güç katmaktayız.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 BASIM YAYIN ve REKLAM - Bakırköy
 
Logo tasarım, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, slogan, katalog tasarımı, broşür tasarımı, billboard tasarımı, gazete ve dergi ilanı tasarımı, afiş tasarımı, insert tasarımı, kutu ve ambalaj tasarımı, dijital art, web tasarım, fotoğraf stüdyom
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  pause ajans creative design
 Sorumlu Şahıs:  Can Yazıcı
 Firma-Adresi:  CEVİZLİK MAH. KARTOPU SK. NO: 3 OSMANBEY CENTER KAT: 4 D: 7 34142 Bakırköy
 İstanbul-Avrupa Bakırköy
 Firma-Tel:  0212 583 08 63
 0212 583 48 53
 Firma-Fax:  0212 583 48 53
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  21-05-2012 13:39:51
 Tıklayış/izlenim:   112 / 2079