Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


724 Psikolog Randevu Pedagog Randevu Aile Terapisti Cinsel Terapist

724 Psikolog Randevu Pedagog Randevu Aile Terapisti Cinsel TerapistHer insan gibi; zaman zaman zor günler geçirebiliriz ve bu dönemlerde bütün ihtiyacımız iyi bir arkadaşın bizi dinlemesi, anlaması ve yanımızda olup destek vermesi olabilir. Fakat sorunlarımız daha ciddi bir problemden kaynaklandığında arkadaşımızın bizi yargısızca dinleyebilmesi imkansız hale gelebilir. En iyi arkadaşımız bile bu sorunlar karşısında bizi neşelendirmeye yada aynı sorunu tekrar tekrar konuşmamızdan rahatsızlık duymaya başlayabilir. İşin aslı bazen içinde bulunduğumuz ruh halinde kalmamız, ve konuyu yeterince anlayana kadar tekrar tekrar konuşmamız son derece çok önemlidir.
Bir Uzmanla görüşmeniz size; duygu ve düşüncelerinizden dolayı yargılanmadan güvenli bir ortam içinde problemlerinizi incelemenize imkan sağlar. Bir Pedagog, Psikolog veya Psikiyatrist; sizin veya çocuğunuzun bilinç altınızda yatan sorunlara inebilir ve yaşadığınız bu problemleri neden yaşadığınızı, nasıl değiştirebileceğinizi söyleyebilir ve aşmanız gereken süreçleri geçirmenize destek olur.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 DANIŞMANLIK ve ÇAĞRI MERKEZİ - Kadıköy
 
pedagog, psikolog, psikiyatrist, psikolojik danışman, yaşam koçu, aile terapisi, aile terapisti, aile koçu, evlilik terapisi, evlilik terapisti, terapi, terapistler, istanbul psikolog, istanbul pedagog, pedagoglar, çocuk psikoloğu
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  724 Psikolojik Danışmanlık Merkezleri
 Sorumlu Şahıs:  Dr. Ekrem Çulfa
 Firma-Adresi:  Rıhtım Caddesi Tayyareci Sami sok no:8
 İstanbul-Anadolu Kadıköy
 Firma-Tel:  0216-3476003
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  20-06-2012 00:51:39
 Tıklayış/izlenim:   106 / 786