Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


Didimde satilik,daire,villa,arsa,tarla,yazlik,mustakil ev,otel,tatil,evi,kiralik

Didimde satilik,daire,villa,arsa,tarla,yazlik,mustakil ev,otel,tatil,evi,kiralikALTINKUM DİDİM EMLAK Ege Group Tur, İnş, Emlak Ltd. Şti.
Didim ve çevresinde, ilkesini dürüstlük üzerine inşa etmiş bir Kuruluştur. Yıl 2001 da ticari hayatına başlamış, yılların verdiği tecrübe ile tam kalifi olmuş profesyonel personeliyle inşaat, emlak ve turizm alanlarında faaliyetini sürdürmektedir.
Bu web sayfamızda sadece Gayrimenkul Danışmanlığı ve emlak satışı hizmetlerini titiz, dürüst, karşılıklı güvene dayanan çalışmalarımızla oluşturmuş olduğumuz portföyümüzle, kaliteli hizmet ve kendimize özgü sistemimizle, uzaktaki ve yakındaki sizlere ulaşarak mülk sahibi olmanıza yardımcı olmaktır. Bunun için de portföyümüzdeki her türlü gayrimenkul, fotoğrafları ve detaylı bilgileriyle size sunup, rahat bir ortamda seçiminizi yapmanızı kolaylaştırmaktadır. (Tabiki emlak alımı önemlidir, resimlerine bakıp alamazsınız ama seçiminizde yardımcı olur) Kuruluşumuz, pazarlama yaptığımız gayrimenkullerin satış veya kiralama öncesi veya sonrası hukuksal durumlarına her zaman hakim olup,

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 İNŞAAT ve EMLAK - Yenihisar
 
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  
 Sorumlu Şahıs:  
 Firma-Adresi:  
 Aydın Yenihisar
 Firma-Tel:  
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 Tıklayış/izlenim:   98 / 662