Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


Elektronik Sigaracı
 Elektronik Sigaracı 

Elektronik sigaraların ülkemize ithal edilmesi yada ülkemizde üretilmesi yasaktır. Bu sebepten eğer elektronik sigara satın almak istiyorsanız , bir dükkanda, bir mağazada yada bir eczanede bulamazsınız. Elektronik sigara modellerinin tamamını internet üzerinden satın alabilirsiniz. Elektronik sigaranız ile birlikte elektronik sigara likit sıvıları da almayı unutmayın. Zira elektronik sigara bu likit sıvıları ile birlikte kullanılabilirler.

İnternet üzerinden inceleyerek bir elektronik sigara satın almak istiyorsunuz. Öncelikle arama motorlarında arama yaparak elektronik sigara sitelerini listeleyiniz. Sonrasında ürün ve modelleri inceleyerek birkaç üründe karar kılınız. Bu ürünler hakkında yine arama motorlarında arama yaparak forum ve bloglarda yazılan yorumları kontrol ediniz. Haklarında yapılan yorumlar size hangi elektronik sigara modelini almanız gerektiği konusunda bilgi verecektir.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 SAĞLIK-TIP İLAÇ - Şişli
 
elektronik sigara, elektronik sigara likiti, e sigara, elektronik sigara likit, alman malı elektronik sigara, indigo, red kiwi, ego, delirium, Electro Smoke
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  Elektronik Sigaracı
 Sorumlu Şahıs:  Mustafa Sayar
 Firma-Adresi:  
 İstanbul-Avrupa Şişli
 Firma-Tel:  05373603151
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  13-01-2014 16:26:22
 Tıklayış/izlenim:   260 / 750