Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


Kirazlı Sultan Konak

Kirazlı Sultan KonakKirazlı Sultan Konak konum olarak Kusadasına 9 km, Selçuk a 13 Km uzaklıkta eski bir Rum Köyünde bulunmaktadır. Konağımızı eski tarihçesine uygun şekilde 2017 tarihinde tüm renovasyonları tamamlayarak hizmete açtık.
Kirazlı Sultan Konak, eşsiz doğa içinde, tüm nimetlerin Ekolojik Tarım prensipleri içinde yetiştirildiği bir dağ köyünde 8 farklı odası ile hizmet vermektedir.
Odalarımız misafirlerimize eski bir konak tecrübesini yaşatabilmek üzere aile yadigârlarımız ile restore edilirken, konuklarımızın konforu ve rahatları için en ince detaylarına kadar düşünülmüştür.
Köyümüzün inanılmaz gün batımını sizlere Seyir Terasımızda sunarken, köyümüze ait tüm lezzetleri özel şarabımızı, ev yapımı likörümüzü, doğal gıdalar ile hazırlanmış zengin menülerimizi sunmaktayız.
Doğa yürüyüş parkurları, bisiklet ile gezi yolları bulunan bu köyde aynı zamanda; UNESCO ve Dünya Kültür Mirası Efes Antik Kentine, Meryem Ana Müzesine, St. John Kilisesine 15 dakikalık mesafede bulunmaktasınız.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 TURİZM-OTELCİLİK - Kuşadası
 
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  
 Sorumlu Şahıs:  
 Firma-Adresi:  
 Aydın Kuşadası
 Firma-Tel:  
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 Tıklayış/izlenim:   21 / 127