Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


YMP PREFABRİK İNŞAAT İ.ŞTİ

Firmamız yılında yasin metal prefabrik sanayi adıyla şahıs firması olarak faaliyet gösteren kuruluşumuz, yılında Ymp Prefabrik İnş. San. Tic. Ltd Şti adıyla şirketleşerek prefabrik sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Dünya teknolojisini’de kullanarak siz değerli müşterilerimize kalitede en iyisi fiyatta ekonomik ve daima yenilik arayışıyla hizmet vermekte olup her zaman müşterimize en iyi en güzelini sunmak ve işlerimizi pürüzsüz teslim etmekteyiz.

Ymp prefabrik müşterilerinden aldığı azim ve güç ilkelerine bağlı olarak en iyiye, en kaliteliye, doğru yükselerek yılların verdiği tecrübesiyle ve disipliniyle kendini geliştirmiş ve yeniliklere imza atmıştır.

Ymp prefabrik siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman kendine hedef edinmiş sayede bugüne kadar yaptığı işler neticesinde sektörün aranan isimlerinden birisi olmuştur.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 İNŞAAT ve EMLAK - Yenimahalle
 
Prefabrik, prefabrik ev, prefabrik konut, iki katlı prefabrik, konteyner, iki katlı konteyner, çelik bina, çelik hangar, hangar, şantiye binası
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  YMP PREFABRİK İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ
 Sorumlu Şahıs:  ahmet dinç
 Firma-Adresi:  ÖZPETEK SİTESİ 27 CADDE 618 SOKAK NO : 19 OSTİM /ANKARA
 Ankara Yenimahalle
 Firma-Tel:  0312 395 11 36
 Firma-Fax:  0312 395 56 23
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  24-01-2011 12:03:35
 Tıklayış/izlenim:   0 / 885