Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


Özgür Bedenler
 Özgür Bedenler 

Özgür Bedenler, kilolu, yaşlı, kalıcı ya da geçici bedensel engelleri olan, fiziksel yeterliliği olmayanların yaşamlarını kolaylaştırmak ve yaşam standartlarını yükseltip engelleri aşmaları için çalışmak üzere 2004 yılında kurulmuştur. İlk ürünü ve imalatı olan Aqualift Havuz Asansörünü de bu amaçla; havuza girmekte zorlanan kilolu, yaşlı veya engelli insanlar için havuza girişlerini kolaylaştıracak olan Aqualift Havuz Asansorunu turkiyede ilk defa uretmis ve patentini almıştır. AQUALIFT Havuz Asansörü; kalıcı ya da geçici bedensel engelleri olan, kilolu veya yaşlı gibi fiziksel yeterliliği olmayan insanların havuz, deniz, göl, kaplıca, küvet ve benzeri yerlere yardımcılı veya yardımcısız olarak girip çıkmalarını sağlayan güvenli, estetik ve son derece modern bir taşıma aracıdır.

Engelli ürünleri, tekerlekli sandalye, engelli odaları ekipmanları, otel ekipmanları, engelli tutunma barları, engelli araç liftleri, ıslak zemin ekipmanları, hastane ekipmanları ürettiği diğer ürünlerdir.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 SAĞLIK-TIP İLAÇ - Ümraniye
 
aqualift havuz asansörü havuz engelli sakat özürlü bedensel sağlık otel termal kaplıca asansör odası ürünleri tutunma barları tekerlekli sandalye ekipmanları
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  Özgür Bedenler Sağlık Malzemeleri Ltd.Şti.
 Sorumlu Şahıs:  Serdar Özdil
 Firma-Adresi:  imes san. sit. a blok 108 sok. no: 29 y.dudullu
 İstanbul-Anadolu Ümraniye
 Firma-Tel:  216 420 65 68
 Firma-Fax:  216 415 54 85
 Firma-eMail:  
  
 Tıklayış/izlenim:   279 / 721