Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


Define Dedektörü
 Define Dedektörü 

10 Yıllık sektörel bilgi, birikim ve deneyim ile 1996 yılında kurulup, 2008 yılı başında tesisi, organizasyon yapısı, ticari ve kurumsal kimliğini geliştirerek, yeniden yapılanan Makro Grup, bağlı firması Makro Teknoloji aracılığı ile yüksek teknoloji ürünü metal dedektörleri üretmektedir.

İstanbul Çekmeköy’ deki 2000 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrikasında faaliyet gösteren Makro Grup, sivil, askeri, polisiye ve güvenlik ile ilgili üretimlerini aynı anda gerçekleştirebilecek teknolojik kapasiteye sahiptir.

Stratejik hedeflere ulaşmak üzere gerçekleştirilen yatırımlar kapsamında; üretim alanları ve yönetim ofislerinin modern altyapı düzenlemeleri 2000 yılında tamamlanarak, 21. Yüzyıla yepyeni bir konumda girmiştir.

Ar-Ge çalışmalarının özellikle elektronik sektöründeki öneminin bilincinde olan Makro Grup, Türkiye’nin en seçkin ve dinamik mühendislerinin görev yaptığı gelişmiş bir Ar-Ge laboratuvarına sahiptir.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 ELEKTRİK-ELEKTRONİK - Ümraniye
 
altın arama, define işaretleri, hazine arama, metal dedektör, dedektör, define, metal dedektörü, garrett, nexus, definecilik, makro dedektör, nokta dedektör, okm dedektör, sismik dedektör, uğur dedektör, tümülüs, lahit, kiralık dedektör, define harit
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  Makro Grup Elektronik Mühendislik San. Tic. A.Ş.
 Sorumlu Şahıs:  Muzaffer Önlek
 Firma-Adresi:  Alemdağ Cad. Çamlık Mah. No:657, Çekmeköy – Ümraniye
 İstanbul-Anadolu Ümraniye
 Firma-Tel:  +90 216 642 1 444
 Firma-Fax:  +90 216 641 61 65
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  30-03-2009 15:03:09
 Tıklayış/izlenim:   211 / 1422