Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


sadece gümüş alyans

sadece gümüş alyansŞirketimiz 2001 yılında ERPA KUYUMCULUK adı altında ERPA alyans,BEST alyans markalarıyla Ercüment APO öncülüğünde faaliyetine başlamıştır. 2002 yılında kuyumculuk sektörü pazarlama faaliyetleri çerçevesinde ODEMA gibi Türkiyede konusunda branşlaşmış zincir markası bayiliklerini yapmıştır.

2003 yılında TAYLAND ve Uzak Doğu Ülkelerininde arasında bulunduğu bir çok Ülkeden İTHALAT yapmış ve Yurt içi piyasada TOPTAN - PAREKENDE olarak getirmiş olduğu bu ürünleri satmıştır.

Hızla gelişen Dünya piyasalarında Ülkemizin de Sektörde Öncü Olmasını bir hedef belirleyen Firmamız 2004 yılında İTHALAT yapmama kararı almış ve sadece Ülkemizde Üretilen ürünleri gerek Yurt İçi gerekse yurt dışı pazarlarda satma kararı almıştır.

2004 yılında branşlaşma kararı alan firmamız Gümüş Alyans konusunda Faaliyetine devam etme kararı almış ve bu kararını ilk yıl için 50 modelle tamamlamıştır.

Firmamızın prensibi stoklarında bulunmayan bir ürünü siz değerli müşterilerimiz

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 KUYUMCULUK - Eminönü
 
gümüş alyans, rodyumlu, isimli, özel, kişiye özel, silver, wedding bands, isimli alyans, rodyumlu alyans, süper kaliteli
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  
 Sorumlu Şahıs:  
 Firma-Adresi:  
 İstanbul-Avrupa Eminönü
 Firma-Tel:  
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  29-03-2009 11:15:42
 Tıklayış/izlenim:   210 / 1769