Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


RAŞEL ÖRME FİLE TÜL KUMAŞ

RAŞEL ÖRME FİLE TÜL KUMAŞ1995 yılında kurulan ve kuruluşundan günümüze kendini yenileyerek büyüyen Güngör Tekstil raşel örme kumaş üretimi yapmaktadır.

Firmamız gelişen pazar ve dünya koşulları karşısında rekabet gücünü sürekli geliştirerek modern ve yeni teknolojiyi kullanarak öncü bir kuruluş olarak müşterilerinin talep ettiği ürünü; uygun fiyatta, kalitede ve zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak benimsemiştir.

Güngör Tekstil’de siparişler müşterilerin istekleri doğrultusunda ham, boyalı olarak seri bir şekilde teslim edilmektedir.

Olası çıkabilecek problemlerde, size en hızlı ve sonuca yönelik çözümlerle dönülür. Sizin ihtiyaç ve standartlarınıza uygun bir imalatçı olabilmemiz adına, çalışmalarımızın her safhasında fikir alışverişleriyle, bir arada çalışmalarımız sürdürülür. Siparişin alındığı tarihten, teslim tarihine kadar, sizlere sorunla değil, her zaman çözümle dönmeyi ilke edinmiş, kaliteden asla taviz vermeyen, insan haklarına, sağlığına ve çevresine duyarlı bi

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 TEKSTİL DERİ SARACİYE - Güngören
 
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  
 Sorumlu Şahıs:  
 Firma-Adresi:  
 İstanbul-Avrupa Güngören
 Firma-Tel:  
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 Tıklayış/izlenim:   204 / 1959