Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


OLİMPİK

OLİMPİKGünsan Olimpik isimli markamızla 1974 yılından beri, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ofis mobilyası, oturma grupları, sandalyeler, çalışma-sinema ve konferans koltukları gibi çeşitleriyle kişi ve kurumlara özel projeler ile birçok alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Firmamız kurulduğu günden bu yana her geçen gün teknolojik altyapısını, geniş ürün çeşitlerini sürekli geliştirerek büyüme hızına emin adımlarla devam etmektedir.
Günsan Avrupa Ülkelerine ihracat yapmaktadır. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada sektörel yenilikleri takip ederek en modern ve en çağdaş tasarımları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.
Bölgemizde eksikliğini fark ettiğimiz nikel ve krom kaplama tesisimizi 2006 yılında kurmuş bulunmaktayız. Tesisimiz Avrupa Birliğince örnek proje seçilmiştir. Nikel ve krom kaplama işleminde de fason olarak hizmet vermekteyiz.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 MOBİLYA - Samsun Merkez
 
Makam Koltukları, Müdür Koltukları, Patron Koltukları, Misafir Koltukları, Sekreter Koltukları, Tabureler, Seminer Koltukları, Sinema-Konferans-Tiyatro Koltukları, Bekleme Koltukları, Hastane Ürünleri, Oturma Grupları, Ofis Mobilyaları, Okul Malzemel
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  Günsan Madeni Eşya San.Tic.Ltd.Şti.
 Sorumlu Şahıs:  Halil Gündoğdu
 Firma-Adresi:  Gülsan Sanayi Sitesi 52.Cadde No:25
 Samsun Merkez
 Firma-Tel:  0362 2381868
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  10-03-2010 11:47:48
 Tıklayış/izlenim:   359 / 897