Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


Ankara Etlik Taşkaya Evden Eve Nakliyat

Ankara Etlik Taşkaya Evden Eve Nakliyat1999 da yazılmaya başlanan bir başarı öyküsü; uzman kadrosuyla 24 saat şehir içi ve şehirlerarası ankara evden eve nakliyat ankara da nakliyat sektöründe hizmet vermektedir.
Taşkaya ankara evden eve nakliyat ankara da nakliyat da başda olmak üzere tum illerde faliyet göstermekdedir. Taşkaya ankara asansörlü nakliyat grubu yıllardır süre gelen kalite anlayışını kanıtlamış firmadır.
Taşkaya ankara evden eve nakliye olarak hedeflerimiz " Kalitenin sürekliliğini sağlamak" Müşteri işlerine değer vermektir.
Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Taşkaya ankara evden eve nakliyeciler yaptığı tüm işlerde garanti güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş oldugu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam eve nakliyat ankara için fiyat almak için bir telefon kadar yakınız

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 TAŞIMACILIK-LOJİSTİK - Keçiören
 
ankara evden eve nakliyat, ankara nakliye, ankara nakliyat, ankara taşımacılık, evden eve nakliyat ankara, nakliyat ankara, nakliye ankara
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  Ankara Etlik Taşkaya Evden Eve Nakliyat
 Sorumlu Şahıs:  nihat
 Firma-Adresi:  159 ncu cad 51 /c etlik / ankara
 Ankara Keçiören
 Firma-Tel:  0312 315 73 65 - 0537 297 15 99 - 0506 706 75 97
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  20-10-2010 19:23:19
 Tıklayış/izlenim:   356 / 1033