Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


En İyiyi En Ucuza Almanın En Kolay Adresi

En İyiyi En Ucuza Almanın En Kolay AdresiGüneş Kuyumculuk, sektöründe 25 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübelerini kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esasından taviz vermeksizin sürekli yenilenen ürün portföyü ile marka değerini koruyarak müşterilerine sunmaktadıına hükmetme sanatı olarak tanımlanan kuyumculuk, maharet, bilgi, deneyim ve ufuk gerektirir.
Güneş Kuyumculuk, takıda yaratıcı çalışmanın, özgünlüğün ve yeniliğin simgesi olmuşüneş; Ülkemizde ve Dünya da sıklıkla yapılan Altın Fuarlarını takip ederek sizleri en güncel ve yeni modellerle buluşturmayı amaçlar.

Firmamız Müşteri Memnuniyetine çok büyük önem verir ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüış esnasında gösterilen ilgi ve alakanın satış sonrasında gösterilmesi gerektiğinin farkındadı bağlamda mağazamızdan alınan ürünlerin bakımı ve gerekirse tamiri firmamız tarafından ücretsiz karşılanır.

Tekirdağ da kuyumculuk, altın ve mücevher denildiğinde akla gelen ilk isim olan Güneş Kuyumculuk; bayan, erkek ve çocuklara yönelik her y

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 KUYUMCULUK - Tekirdağ Merkez
 
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  GÜNEŞ KUYUMCULUK
 Sorumlu Şahıs:  Doğan GÜNEŞ
 Firma-Adresi:  Hükümet Caddesi NO:44
 Tekirdağ Merkez
 Firma-Tel:  02822614527
 Firma-Fax:  facebook.com/GUNES1986
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  10-10-2011 21:58:17
 Tıklayış/izlenim:   148 / 915