Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


Vehom Seo Google Reklam
 Vehom Seo Google Reklam 

Vehom İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık LTD.ŞTi. kurumsal şirketler için Seo, Google reklam, web tasarım ve yazılım, mobil uygulamalar, sosyal medya yönetimi konularında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Vehom Türkiye nin en saygın online pazarlama firmalarından biri olarak kabul edilmektedir. Uzman çalışan kadrosu ile, web tabanlı pazarlamaya profesyonel ve kurumsal yaklaşımı, Vehom un IMKB 100 müşterilerinin yanı sıra yeni başlayan küçük işletmelerle de aynı sistemle çalışmasını sağlar. Şirket, sektöründe öncü ve başarılı seo projeleri bulunan emektar online pazarlama uzmanı ve endüstri mühendisi Oğuz Kağan Aslan tarafından yönetilmektedir. Oğuz un dijital pazarlama yaklaşımı ve geniş endüstri deneyimi, müşterilerinin Vehom u sadece bir pazarlama şirketi olarak değil aynı zamanda güvenilir bir stratejik ortak olarak görmesini ve şirketten övgüyle söz etmelerini sağlıyor.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 BİLİŞİM ve İnternet - Şişli
 
seo, web tasarım, sosyal medya, google reklam, internet reklamcılığı, google seo, e-ticaret, web yazılım, kurumsal seo, arama motoru optimizasyonu, search engine optimization, seo uzmanı, facebook reklam, açılış sayfası optimizasyonu, reklam ağları,
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  Vehom Seo Google Reklam
 Sorumlu Şahıs:  Oğuz Kağan Aslan
 Firma-Adresi:  Merkez Mh. Koca Mansur Sk. 123-1
 İstanbul-Avrupa Şişli
 Firma-Tel:  +90 212 233 9666
 Firma-Fax:  
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  23-10-2011 19:33:41
 Tıklayış/izlenim:   125 / 1387