Ana Sayfa   |  Site Ekle   |  Kısa İlanlar   |  Ara Bul: 
Sektörel Yöresel
 
Menü
 
    Ana Sayfa
 
    Site ekle
 
    Kartvizitler
 
    Son Eklenenler
 
    Kısa İlanlar
 
    Site Haritası
 
 
 
    Üye Girişi


İMHOTEP İÇ MİMARLIK ve PEYZAJ MİMARLIĞI
 İMHOTEP İÇ MİMARLIK ve PEYZAJ MİMARLIĞI 

HAKKIMIZDA
Taahhüt sektöründe, şirketimizin hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kaynakları en verimli şekilde kullanarak, sürekli büyüme ve gelişme ile birlikte rekabet edebilir, ürün ve hizmetleri sunmaktır.
Mekan organizasyonuna yeni ve ekonomik çözümler getirmek amacı ile yetiştirildik. İnsan-ekipman-mekan sorunlarını ; alışılmış bilim ve ölçülendirmelerin ötesinde temel verileri ile ele alarak, yeniden günümüz ve gelecek kaygısı ile araştır,kullanıcının zevki,istekleri,fiziksel ve ruhsal özellikleri doğrultusunda işlevsel mekanlar tasarlarız. Aynı zamanda iyi birer araştırmacı ve gözlemci olup malzeme, teknoloji alanındaki gelişmeleri de mekanlara uygulamaktayız.
İmhotep Mimarlık Stüdyosu olarak; Mekanlarınızı kendi mekanlarımız gibi görür, her zaman ve her koşulda özgün olmaya çalışır, zekice tasarlanmış fark yaratan işlevsel mekanlar tasarlarız.

 Kategori / Branş: 
 
 Iş alanı / Anahtar kelime
 MİMARLIK ve Dekorasyon - Karşıyaka
 
İzmir iç mimarlık, iç mimarlık, karşıyaka iç mimarlık, mimar sasalı, çiğli, foça, çeşme mimarlık, iç mekan tasarımı, izmir dekorasyon, karşıyaka dekorasyon, peyzaj, peyzaj mimarlığı, bahçe düzenleme, havuz yapımı, bitki
  
 Internet:  
  
 Firma-Adı:  İmhotep İç Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı
 Sorumlu Şahıs:  Tamer Güler
 Firma-Adresi:  Yalı cad.No:384/B
 İzmir Karşıyaka
 Firma-Tel:  0 232 323 62 68
 Firma-Fax:  0 232 323 62 68
 Firma-eMail:  
  
 son güncelim:  12-11-2012 11:40:28
 Tıklayış/izlenim:   124 / 1392